KONST / Litografier / Färglitografi 16259114
nr 1625 9114
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Komposition. Signerad och numrerad %0/150. Färglitografi, bildmått: 63x46 cm, yttermått inklusive ram: 82x64 cm
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
500 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:26:45