KONST / Litografier / Färglitografi 16259114
nr 1625 9114
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Komposition. Signerad och numrerad %0/150. Färglitografi, bildmått: 63x46 cm, yttermått inklusive ram: 82x64 cm
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
500 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:26:45
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor